Вихованець Березнівського ліцею-інтернату спортивного профілю, кандидат у майстри спорту Мар’ян Голубовський (на знімку) став бронзовим призером на XV Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, який триває у столиці Азербайджану Баку. Його медаль — одна із семи призових, які українці здобули напередодні в різних видах спорту.

Наш земляк — 16-річний борець греко-римського стилю Мар’ян Голубовський — змагався у ваговій категорії 65 кілограмів. У сутичці за бронзу спортсмен зустрівся з фіном Каспері Кауганеном. Результат 5:2 забезпечив українцю третю сходинку п’єдесталу.

«Безумовно, дуже радий цій нагороді, адже участь в Олімпійському фестивалі має для мене велике значення. Щасливий, що повернуся додому не з порожніми руками», — поділився емоціями юнак. Спортсмен також подякував своїм тренерам та наставникам.

Це не перша висока нагорода Мар’яна Голубовського. На чемпіонаті Європи 2018 року він посів третє місце серед молодших юнаків, а торік на чемпіонаті України серед юнаків виграв «срібло».

Мар’ян Голубовський займається у спортивному клубі з греко-римської боротьби імені Станіслава Коваля. Саме цей легендарний тренер свого часу готував до перемог нинішнього президента Асоціації спортивної боротьби області, голову Рівненської обласної ради Олександра Данильчука.

«Я щиро вітаю Мар’яна з перемогою. Не зі слів знаю, що кожному сходженню на п’єдестал, кожній здобутій медалі передують щоденна титанічна праця та наполегливість. У цього хлопця ці риси є! Тому хочу побажати йому ще й удачі, найвищих спортивних досягнень і медалей у майбутньому!» — наголосив Олександр Данильчук.

Рівне.

Фото з офіційного сайту НОК України.