Футбол. Чемпіонат УПЛ. 1-й тур. 30 липня.

«Колос» (Ковалівка) — «Маріуполь». 2:1. Київ. «Оболонь-Арена». Рефері — Олександр Дердо (Чорноморськ). Голи: Смирний, 41, Гавриш, 67 — Фомін, 15. Вилучено Максименка («Колос», 84, друге попередження).

Написання своєї історії в УПЛ «Колос» почав домашнім матчем проти «Маріуполя». І перша глава у нього вийшла вдалою. Здобуто, можна сказати, історичну перемогу.

Хоча рахунок відкрили гості. Зробив це досвідчений майстер Фомін. Але ця невдача не знітила команду з Ковалівки. За чотири хвилини до завершення тайму Смирний забив дебютний м’яч «Колоса» у вищому класі.

У середині другого тайму капітан господарів Віталій Гавриш ефектним ударом у ближню «дев’ятку» забив переможний гол.

На 84-й хвилині «Колос» залишився у меншості: Максименко отримав друге попередження. Але дебютанти вистояли.

Варто сказати про ще один прецедент. Тренер «Колоса» Руслан Костишин під завісу зустрічі отримав жовту картку. Це сталося вперше в історії чемпіонатів України. Картки тренерам — нововведення, яке почало діяти з сезону 2019/20.

* * *

«Десна» (Чернігів) — «Львів». 1:2. Чернігів. Стадіон імені Юрія Гагаріна. Рефері — Денис Шурман (Київська область). Голи: Денис Фаворов, 32 — Пернамбуко, 54, Алваро, 86.

Поєдинок розпочався з агресивних атак чернігівців, а «Львів» відповів небезпечними розіграшами стандартів. Проте відкрити рахунок вдалося господарям. Богданов виконав подачу з лівого флангу, після чого залишалося лише підправити м’яч у дальній кут головою, що з легкістю зробив Денис Фаворов.

Друга половина розпочалася зі швидкого гола «Львова». Точно в нижній кут пробив Пернамбуко після шикарної передачі Приймака п’ятою.

Потім обидві команди провели кілька гострих атак. Однак пощастило лише гостям. Ренан у карному майданчику «Десни» віддав відмінну передачу на Алваро, а той ефектно пробив повз воротаря.