Руслан Глібов (на знімку) із Дніпра виборов «золото» у найпрестижнішій групі «еліта/чоловіки», куди допускаються за рейтингом 150 найсильніших спортсменів світу.

Наймасовіші у світі 5-денні змагання зі спортивного орієнтування (бігом) впродовж чотирьох десятиліть проводять у Швеції. Цьогоріч вони зібрали 17,6 тисячі учасників віком від 10 до 90 років.

Глібов — срібний призер чемпіонату світу-2018, лідер національної збірної України зі спортивного орієнтування. Аби здобути медалі на змаганнях світового рівня, радить бігати якомога більше на складних місцевостях, аналізувати подолані маршрути, прагнути до ідеалу та досягати високої майстерності.

Спортивне орієнтування — вид спорту, суть якого полягає в орієнтуванні на місцевості. Для навігації — мапа та компас, а для відмітки — електронний чип. Бігають орієнтувальники лісами, полями, парками та містами. Хто проходить всю дистанцію швидше за інших, той і переміг, інформує прес-служба Дніпропетровської ОДА.

Фото надано прес-службою Дніпропетровської ОДА.