Футбол. Чемпіонат УПЛ. 1-й тур. 31 липня.

«Дніпро-1» — «Олімпік». 2:0. Голи: Булеца, 2, Супряга, 9.

«Дніпро-1»: Клищук, Романюк (Сафонов, 90+1), Лопирьонок, Логінов, Шаповал, Батагов, Когут, Чичиков, Назаренко (Загальський, 78), Булеца (Коркішко, 73), Супряга. Тренер — Дмитро Михайленко.

«Олімпік»: Пеньков, Вантух, Аду, Гришко, Трубочкін (Тейшейра, 46), Завийський (Геннадій Пасіч, 82), Цимбалюк (Драман, 58), Ксьонз, Політило, Фабіньо, Матар. Тренер — Жуліо Сезар.

Рефері — Іван Бондар (Київ).

Дніпро. «Дніпро-Арена». 7 074 глядачі. 27 градусів.

Господарі ще на перших хвилинах вирішили долю поєдинку, забивши два м’ячі. Відзначилися чемпіони світу U-20 Булеца і Супряга, які належать київському «Динамо» і перебувають в оренді в дніпровському клубі.

Отже, дебютанта УПЛ (офіційно «Дніпро-1» — новий клуб, а не спадкоємець «Дніпра») можна привітати з переможним початком.

***

«Олександрія» — «Шахтар». 1:3. Голи: Третьяков, 42, Бухал, 58 (а/г), Тайсон, 74, Дентіньо, 90+1. На 8-й хвилині Марлос не реалізував пенальті (воротар).

«Олександрія»: Паньків, Пашаєв, Бабогло, Бухал, Мирошниченко, Гречишкін, Ковалець (Запорожан, 72), Банада (Шастал, 82), Лучкевич (Задерака, 66), Сітало, Третьяков. Тренер — Володимир Шаран.

«Шахтар»: П’ятов, Болбат (Матвієнко, 89), Кривцов, Хочолава, Ісмаїлі, Степаненко, Марлос, Патрік, Соломон (Дентіньо, 84), Тайсон, Мораес (Бланко-Лещук, 76). Тренер — Луїш Каштру.

Рефері — Анатолій Абдула (Харків).

Олександрія. КСК «Ніка». 4 004 глядачі. 27 градусів.

Для «Шахтаря» події в цій зустрічі розгорталися не найкращим чином. Спершу Марлос не реалізував пенальті, а під кінець тайму олександрійці вийшли вперед.

Але після перерви все стало на свої місця: «гірники» отямилися і відповіли трьома голами.

***

«Карпати» — «Динамо». 0:2. Голи: Ковтун, 42 (а/г), Бєсєдін, 45+2 (п).

«Карпати»: Підківка, Мартінс, Ковтун, Вакуленко, Якимець, Вербний, Клец, Ді Франко (Ременюк, 84), Гуцуляк, Войковиц (Козак, 72), Карпенко (Лейоус, 46). Тренер — Олександр Чижевський.

«Динамо»: Бойко, Кендзьора (Циганков, 69), Бурда, Кадар, Миколенко, Шепелєв, Гармаш, Буяльський (Сидорчук, 80), Караваєв, Вербич (де Пена, 46), Бєсєдін. Тренер — Олександр Хацкевич.

Рефері — Віктор Копієвський (Кропивницький).

Львів. «Україна». 12 135 глядачів. 24 градуси.

«Динамо» здобуло переконливу і заслужену перемогу. Львів’яни протрималися майже весь перший тайм, але перед перервою пропустили два м’ячі.

Спочатку оборонець господарів Ковтун зрізав м’яч у власні ворота після удару Буяльського. А в доданий час пенальті, призначений за грубу гру проти Гармаша, реалізував Бєсєдін.

У другому таймі був шанс у де Пени збільшити рахунок, але він на мить забарився і втратив дуже вигідний момент для удару.

Варто зазначити, що після тривалої перерви, пов’язаної з недугою, у гру повернувся динамівець Циганков.

***

Здобувши звитягу, «Динамо» не повернулося до Києва. Адже поєдинок другого туру воно має зіграти проти ФК «Львів» на його полі.

Сьогодні кияни проведуть тренування на полі, яке їм надасть майбутній суперник. А вже 3 серпня відбудеться матч «золотих левів» і столичних гостей.

Як відомо, 6 серпня «Динамо» зіграє в Бельгії проти клубу «Брюгге» перший поєдинок третього раунду кваліфікації в Лізі чемпіонів.