Першого ж дня відбулися командні змагання (3-метровий трамплін + 10-метрова вишка).

«Золото» виграли представники Німеччини з результатом 405,5 бала, «срібло» — у РФ (401,05), а «бронза» дісталася спортсменам з Великої Британії (392). Українці посіли 5-те місце.

До складу української збірної увійшли 10 спортсменів: Олена Федорова, Вікторія Кесар, Анна Арнаутова, Анна Письменська, Софія Лискун, Станіслав Оліферчік, Олександр Горшковозов, Олексій Середа, Олег Сербін і Олег Колодій.

Учасники виборюватимуть 13 комплектів нагород. Також на чемпіонаті розіграють ліцензії на Олімпійські ігри-2020 в Токіо в різних дисциплінах.

Два роки тому чемпіонат Європи також відбувався в Києві, і збірна України фінішувала на першому загальнокомандному місці, виборовши 10 нагород — 3 золоті, 4 срібні і 3 бронзові медалі.