Футбол. Матч за Суперкубок УЄФА. 14 серпня.

«Ліверпуль» (Англія) — «Челсі» (Англія, Лондон). 2:2 (пенальті — 5:4). Голи: Жиру, 36, Мане, 48, 95, Жоржиньо, 101 (п).

«Ліверпуль»: Адріан, Гомес, Матіп, ван Дейк, Робертсон (Александер-Арнолд, 91), Гендерсон, Фабіньо, Мілнер (Вейналдум, 64), Окслейд-Чемберлен (Фірміно, 46), Салаг, Мане (Орігі, 103). Тренер — Юрген Клопп.

«Челсі»: Аррісабалага, Аспілікуета, Зума, Крістінсен (Томорі, 85), Емерсон, Жоржиньо, Канте, Ковачич (Барклі, 101), Педро Родрігес, Жиру (Абрагам, 74), Пулішич (Маунт, 74). Тренер — Френк Лемпард.

Рефері — Стефані Фраппар (Франція).

Стамбул. «Бешикташ Парк». 41 900 глядачів. 26 градусів.

Як і в фіналі Ліги чемпіонів 2005 року, «Ліверпуль» поступався в Стамбулі після першого тайму, але відігрався і дотиснув суперника в серії пенальті.

«Челсі» відкрив рахунок під кінець першого тайму. Відзначився Жиру, якому асистував Пулішич. Через пару хвилин уже Пулішич подвоїв рахунок, але взяття воріт скасували, зафіксувавши положення «поза грою».

Одразу після перерви Мане, скориставшись передачею Фірміно, зрівняв рахунок — 1:1. В основний час зустрічі суперники м’ячів не забивали. У першому додатковому таймі команди обмінялися голами. Спершу знову після передачі Фірміно відзначився Мане. А через шість хвилин у ворота «Ліверпуля» було призначено пенальті (воротар Адріан порушив правила проти Абрагама). Жоржиньо реалізував пенальті, зрівнявши рахунок.

Другий овертайм минув без забитих м’ячів. Отже, володар трофею визначався у серії пенальті. Останній 11-метровий не реалізував Абрагам, і «Ліверпуль» виграв свій четвертий Суперкубок УЄФА.

Цей матч — історична подія, його обслуговувала жіноча бригада арбітрів на чолі з француженкою Стефані Фраппар. Асистентки — Мануела Ніколозі (Франція) і Мішель О’Ніл (Ірландія).