Канцлер Німеччини Ангела Меркель, щойно повернувшись із чергової відпустки, підтвердила свій намір залишити політичну діяльність після наступних виборів до Бундестагу, котрі відбудуться 2021 року. Про це вона заявила під час зустрічі з читачами газети Ostsee-Zeitung у Штральзунді.

Канцлерка запевнила, що вона більше не прагне обіймати активні політичні посади. І, хоч і залишиться політичною особою, але не братиме активної участі в політичній діяльності. За її словами, також не претендуватиме на будь-які посади в Євросоюзі, оскільки всі вони вже розподілені.

Ангела Меркель обіймає посаду канцлера ФРН з 2005 року. Упродовж 2000—2018 рр. вона була також головою партії Християнсько-демократичний союз. Торік передала правління цією політичною силою товаришці по партії Аннегрет Крамп-Карренбауер, яку обрав з’їзд. Щоправда, Меркель залишилась главою Кабінету, заявивши, що має намір допрацювати канцлерський термін до 2021-го, після чого піде з політики. Ця жінка, один із найвпливовіших політиків не лише а Європі, а й у світі, сподівається, що після цього матиме «інше життя».

Берлін.