Хокей. Кременчук. Передсезонний турнір Kremenchuk Open Cup-2019. У вирішальному матчі господарі ХК «Кременчук» виграли у багаторазового чемпіона України донецького клубу «Донбас» — 2:1 Б (1:1, 0:0, 0:0, 1:0).

Команди видали дуже видовищний перший період, у якому по одному разу вразили ворота. За господарів після стартового навалу відзначився Микола Кисельов, а за донеччан красивою шайбою відповів Віталій Лялька.

У наступні 40 хвилин поєдинку команди багато боролися, але закинути так і не змогли. Овертайм відповідно до регламенту турніру не передбачався, тому одразу перейшли до буллітної серії. Добре грали воротарі, однак «Кременчук» усе-таки зміг одного разу пробити голкіпера «Донбасу» (відзначився Зайцев) і залишити у себе домашній трофей.

Третє місце посів «Дніпро» (Херсон), який виграв у «Білого Барса» (Біла Церква) — 4:1 (1:0, 3:1). Після другого періоду матч було перервано через проблеми з ігровим майданчиком на арені «Айсберг».