Міський голова Владислав Атрошенко перерізає стрічку на відкритті дитсадка.

Дитсадок має загальну площу 3,6 тис. кв. м, розрахований на 280 дітей, це 15 груп. Тут є й бактерицидні лампи у кімнатах, тепловий насос, який має забезпечити енергоощадність, тощо. Звісно, всі речі в садку сертифіковані — і ліжечка, й іграшки, а з підігрівом не тільки ігрові кімнати, а й навіть шафки для одягу.

На відкритті «Дитячої академії» чернігівський міський голова Владислав Атрошенко сказав: «Хочу побажати дітям, щоб вони слухали і поважали дорослих, цінували свою сім’ю, свій садочок, своє місто та свою країну. Вважаю, що діти сприйматимуть Україну та весь навколишній світ, зокрема, через сприйняття цього чудового садочка, і це буде для них стандартом, на який орієнтуватимуться і в дорослому житті».

Владислав Атрошенко розповів журналістам, що садочок будувався довго через те, що тричі змінювалася проектна група, було дуже багато помилок, оскільки це нетиповий проект і важко було на кожному етапі. На перший за 25 років новий дитсадок витрачено 126 мільйонів гривень, зокрема з міського бюджету — 71 мільйон, із державного — 55. Але наступного року підрядній організації треба буде заплатити ще 11 мільйонів гривень.

Міський голова порівняв цей дитсадок із п’ятизірковим готелем. А завідувачка «Дитячої академії» Тетяна Бочок розповіла, що у них працюватимуть логопед, музичні керівники, інструктори з фізичної культури, загалом 30 вихователів. Оскільки в Чернігові діє електронна реєстрація в дошкільні заклади, батьки можуть записати сюди свою малечу і з інших мікрорайонів міста...

Фото Віктора КОШМАЛА.