Карате. Токіо (Японія). Турнір серії Karate1 Premier League. «Золото» у ваговій категорії до 55 кг виборола одеситка Анжеліка Терлюга (на знімку).

А львів’янин Станіслав Горуна отримав «бронзу» у ваговій категорії до 75 кг.

Спортивна гімнастика. Сомбатгей (Угорщина). Кубок світового виклику FIG. Українці вибороли п’ять нагород різного ґатунку.

Ігор Радівілов (на знімку) виграв золоту медаль у вправах на кільцях. Два «срібла» в Олега Верняєва — на коні й у вільних вправах. Петро Пахнюк виборов бронзову медаль у вільних вправах. У Ангеліни Радівілової «бронза» в опорному стрибку.

Хокей. Дружківка (Донецька область). Арена «Альтаїр». Міжнародний турнір Donbass Open Cup-2019. 6—8 вересня. «Кременчук» — «Донбас». 0:2 (0:1, 0:1, 0:0). «Краковія» (Польща) — «Земгале» (Латвія). 5:4 (3:2, 1:0, 1:2); «Донбас» — «Земгале». 3:0 (1:0, 1:0, 1:0), «Кременчук» — «Краковія». 2:3 (1:2, 0:1, 1:0); «Земгале» — «Кременчук». 2:6 (0:2, 1:2, 1:2), «Донбас» — «Краковія». 4:1 (2:0, 1:0, 1:1).
«Донбас» — 9 очок, «Краковія» — 6, «Кременчук» — 3, «Земгале» — 0.

Теніс. Нью-Йорк (США). US Open — Grand Slam, хард. Призовий фонд — 26 758 750 доларів. Фінали. Б’янка Андреєску (Канада) — Серена Вільямс (США). 6:3, 7:5. Рафаель Надаль (Іспанія) — Данило Медведєв (РФ). 7:5, 6:3, 5:7, 4:6, 6:4.