Група C. Північна Ірландія — Німеччина. 0:2. Естонія — Нідерланди. 0:4. Німеччина — 12 очок, Північна Ірландія — 12, Нідерланди — 9, Білорусь — 3, Естонія — 0.

Група E. Азербайджан — Хорватія. 1:1. Угорщина — Словаччина. 1:2. Хорватія — 10, Словаччина — 9, Угорщина — 9, Вельс — 6, Азербайджан — 1.

Група G. Словенія — Ізраїль. 3:2.

У цьому поєдинку великий внесок у перемогу словенців зробив півоборонець київського «Динамо» Беньямін Вербич. Спочатку він вивів господарів уперед. У другому таймі Натхо з передачі гравця донецького «Шахтаря» Соломона зрівняв рахунок. Далі команди обмінялися голами. А на 90-й хвилині Вербич поставив переможну крапку у зустрічі.

Польща — Австрія. 0:0. Латвія — Північна Македонія. 0:2. Польща — 13, Словенія — 11, Австрія — 10, Північна Македонія — 8, Ізраїль — 8, Латвія — 0.

Група I. Шотландія — Бельгія. 0:4. Сан-Марино — Кіпр. 0:4. РФ — Казахстан. 1:0. Бельгія — 18, РФ — 15, Казахстан — 7, Кіпр — 7, Шотландія — 6, Сан-Марино — 0.