«Балкани» (Зоря) — «Авангард» (Краматорськ). 0:2. «Черкащина» — «Металург» (Запоріжжя). 0:3. «Агробізнес» (Волочиськ) — «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні). 4:0. «Кремінь» (Кременчук) — «Прикарпаття» (Івано-Франківськ). 3:4. «Інгулець» (Петрове) — «Волинь» (Луцьк). 0:0. «Рух» (Львів) — «Чорноморець» (Одеса). 2:0. «Оболонь-Бровар» (Київ) — «Миколаїв». 2:0.

«Металіст 1925» (Харків) — «Минай» (Ужгородський район). 2:3. Господарі догравали зустріч удев’ятьох. У першому таймі за рахунку 1:1 Дехтяренко отримав друге попередження і було призначено пенальті, який реалізував Нурієв, вивівши вперед «Минай».

А на 65-й хвилині Прядун отримав червону картку. У меншості харківська команда зуміла зрівняти рахунок — 2:2. Але до завершення матчу гості відновили перевагу в один м’яч. До речі, на 78-й хвилині харків’янин Кольцов не реалізував пенальті (воротар).

«Агробізнес» — 19 очок, «Рух», «Авангард» — по 17, «Оболонь-Бровар» — 16, «Металіст 1925» — 14, «Волинь», «Інгулець» — по 12, «Минай» — 11, «Прикарпаття», «Чорноморець» — по 10, «Миколаїв» — 9, «Кремінь» — 6, «Балкани», «Черкащина», «Гірник-Спорт» — по 5, «Металург» — 4.