Прикордонникам Чопського загону спільно з митниками вдалося запобігти спробі незаконного переміщення через державний кордон товарів, що підлягають державному експортному контролю.

Під час огляду мікроавтобуса «Мерседес-Бенц», що прямував на в’їзд в Україну через пункт пропуску «Тиса», у прикордонного наряду виникли підозри щодо можливого переміщення в ньому прихованих предметів. Транспортний засіб скерували на поглиблений огляд, під час якого помітили у вантажному відсіку незвичну деталь, інформує офіцер Олена Трачук. На запитання правоохоронців, що переміщує, водій, 32-річний закарпатець, відповів, що везе запчастину до електродвигуна. Утім, зовнішній вигляд деталі насторожив прикордонників, тому про виявлене вони повідомили співробітникам Служби безпеки України. Також як експерта запросили авіаційного інженера. І він зробив висновок: це ступиця колеса військового літака Су-27.

Виявлений предмет та мікроавтобус наразі вилучено співробітниками СБУ для проведення слідчих дій. У діях водія вбачають ознаки кримінального правопорушення.