Спортивна гімнастика. Париж (Франція). Кубок світового виклику. Чудово виступила українка Діана Варинська, котра виграла «золото» у вільних вправах і «бронзу» — у вправах на колоді. Ще одна українка Анастасія Бачинська — володарка срібної нагороди у змаганнях на колоді.

Баскетбол. У Китаї завершився чемпіонат світу серед чоловіків. У фіналі Іспанія здобула переконливу перемогу над Аргентиною — 95:75 (23:14, 20:17, 23:16, 29:28).

Отже, Іспанія вдруге у своїй історії стала чемпіоном світу. До цього піренейці перемагали 2006 року.

Хокей. Чемпіонат УХЛ. 1-й тур. «Донбас» (Донецьк) — «Дніпро» (Херсон). 4:5 ОТ (2:3, 0:0, 2:1, 0:1). «Кременчук» — «Білий Барс» (Біла Церква). 6:0 (2:0, 2:0, 2:0). «Крижані Вовки» (Київ) — «Динамо» (Харків). 6:2 (2:0, 1:1, 3:1).

Теніс. Будапешт. Кубок Девіса. Перша група Євро-Африканської зони. Угорщина — Україна. 3:2.
Аттіла Балаш — Сергій Стаховський. 4:6, 3:6; Мартон Фучович — Ілля Марченко. 6:3, 6:2.
Балаш / Фучович — Стаховський / Денис Молчанов. 7:6 (1), 3:6, 6:3.
Фучович — Стаховський. 7:5, 3:6, 6:7 (3); Балаш — Марченко. 6:4, 7:5.