Мешканці села Софіївка на кілька годин заблокували рух автотрасою Херсон — Генічеськ, крокуючи туди-сюди пішохідним переходом. У такий спосіб вони вирішили домогтися приєднання населеного пункту до Чкаловської ОТГ, із чим чиновники, на їхню думку, свідомо зволікають, затягуючи процес під різними бюрократичними приводами. У разі, якщо їхні вимоги не почують, селяни обіцяють повторити акцію, заблокувавши дорогу вже на довший термін.
229
На Херсонщині мешканці села Софіївка на кілька годин заблокували рух автотрасою Херсон — Генічеськ.
![На Херсонщині так хотіли об’єднатися, що дорогу перекрили](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2019/09/180919/doroga.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 98
-
2Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 73
-
3Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 71
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 63
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 56