Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 27 листопада 2019 року о 15 годині в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: «Пріоритети екологічної політики Верховної Ради України на наступні п’ять років».
2. Кабінету Міністрів України до 28 жовтня 2019 року підготувати та подати до Верховної Ради України тиражовані для народних депутатів України інформаційно-аналітичні матеріали з питання парламентських слухань та пропозиції до проекту їх рекомендацій, а також визначити доповідачів із за-
значеного питання.
3. Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування здійснити необхідні заходи щодо організаційного та методичного забезпечення проведення парламентських слухань і внести проект їх рекомендацій.
4. Запросити для участі в парламентських слуханнях представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, профільних міжнародних організацій, спеціалістів наукових установ.
5. Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку пряму трансляцію парламентських слухань.
6. Апарату Верховної Ради України забезпечити фінансування витрат, необхідних для організації і проведення зазначених парламентських слухань, стенографування та видання матеріалів парламентських слухань Видавництвом Верховної Ради України.
7. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради України Д. РАЗУМКОВ.

м. Київ, 18 вересня 2019 року.
№ 103-IX.