Верховна Рада України  постановляє:

1. Провести 6 листопада 2019 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: «Безпека діяльності журналістів в Україні: стан, проблеми і шляхи їх вирішення».
2. Кабінету Міністрів України до 28 жовтня 2019 року підготувати і подати до Верховної Ради України тиражовані для народних депутатів України інформаційно-аналітичні матеріали з питання парламентських слухань та відповідні пропозиції до рекомендацій парламентських слухань, визначити доповідача із зазначеного питання.
3. Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова здійснити необхідні заходи щодо організаційного та методичного забезпечення проведення парламентських слухань та за результатами напрацювати відповідний проект рекомендацій.
4. Запросити для участі в парламентських слуханнях представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, профільних міжнародних організацій, науковців та експертів.
5. Запросити для участі в парламентських слуханнях журналістів з числа працівників загальнодержавних та регіональних засобів масової інформації.
6. Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку пряму трансляцію парламентських слухань.
7. Апарату Верховної Ради України забезпечити фінансування витрат, необхідних для організації і проведення зазначених парламентських слухань, стенографування та видання матеріалів парламентських слухань видавництвом Верховної Ради України.
8. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради України Д. РАЗУМКОВ.

м. Київ,
18 вересня 2019 року.
№ 104-ІХ.