Група Е. «Генк» (Бельгія) — «Наполі» (Італія). 0:0. «Ліверпуль» (Англія) — «Зальцбург» (Австрія). 4:3. «Наполі» — 4 очки, «Зальцбург» — 3, «Ліверпуль» — 3, «Генк» — 1.

Група F. «Славія» (Чехія, Прага) — «Боруссія» (Німеччина, Дортмунд). 0:2. «Барселона» (Іспанія) — «Інтер» (Італія, Мілан). 2:1. «Боруссія» — 4, «Барселона» — 4, «Інтер» — 1, «Славія» — 1.

Гравець «Інтера» Лаутаро Мартінес ще на 3-й хвилині забив «Барселоні». Гості продовжували грати гостро і завзято. Але каталонці після перерви зрівняли рахунок. На 58-й хвилині відзначився Луїс Суарес. А на 84-й за допомогою Ліонеля Мессі він забив переможний м’яч.

Група G. «РБ Лейпциг» (Німеччина) — «Ліон» (Франція). 0:2. «Зеніт» (РФ, Санкт-Петербург) — «Бенфіка» (Португалія, Лісабон). 3:1. «Зеніт» — 4, «Ліон» — 4, «РБ Лейпциг» — 3, «Бенфіка» — 0.

Група H. «Лілль» (Франція) — «Челсі» (Англія, Лондон). 1:2. «Валенсія» (Іспанія) — «Аякс» (Нідерланди, Амстердам). 0:3. «Аякс» — 6, «Челсі» — 3, «Валенсія» — 3, «Лілль» — 0.