Голова парламенту подякував Нідерландам за підтримку у здійсненні реформ, особливо з огляду на швидкий темп їхнього впровадження. Він також висловив сподівання на розвиток та поглиблення двосторонніх відносин між державами.

Окрему увагу сторони приділили авіакатастрофі літака МН17. Дмитро Разумков висловив свої співчуття родичам загиблих та підтвердив позицію України щодо необхідності притягнення винних осіб до відповідальності. «Україна відкрита до діалогу і готова всебічно сприяти в розслідуванні цієї трагедії. Ми докладемо максимум зусиль, щоби винні були покарані», — наголосив голова парламенту.

Дмитро Разумков також сподівається на розширення міжпарламентських відносин між країнами. «Парламент нового скликання налаштований на продовження та розвиток конструктивного діалогу з нашими нідерландськими колегами», — зазначив очільник Верховної Ради України.

Зі свого боку міністр закордонних справ Королівства Нідерланди Стеф Блок (на знімку) подякував Україні за ту підтримку, яка надається у розслідуванні справи щодо авіакатастрофи МН17. Він також наголосив, що Нідерланди як потужний інвестор в економіку України готові до розширення співпраці, якщо для цього будуть створені належні умови. Міністр зазначив, що реформи, які відбуваються в Україні, мають позитивно вплинути на її інвестиційну привабливість.

Прес-служба апарату Верховної Ради України.

Фото Андрія НЕСТЕРЕНКА.

Більше фото тут.