На базах Центру комплексної реабілітації Сєвєродонецької міськради, КУ «Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю» Рубіжанської міськради та КУ «Кремінський районний центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю» впроваджуватиметься пілотний проект «Створення системи надання послуг раннього втручання для забезпечення розвитку дитини, збереження її здоров’я та життя». Луганщина є одним із шести регіонів, що долучаються до цієї роботи. Проект покликаний покращити доступ до комплексних, тривалих послуг дітям раннього віку з порушеннями психофізичного розвитку, ризиком їх виникнення та родинам, де виховують таких малюків.
172
На Луганщині впроваджуватиметься пілотний проект «Створення системи надання послуг раннього втручання для забезпечення розвитку дитини, збереження її здоров’я та життя».

Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Уряд схвалив Бюджетну декларацію на 2026-2028 роки 310
-
2Кабмін затвердив нові Правила надання та отримання електронних комунікаційних послуг 125
-
3Конституція України — символ національної єдності, який живе та діє разом із народом, що бореться за свою свободу та гідність 58
-
4Привітання Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука з Днем Конституції України 53
-
5День Канади 49

