Зустріч Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з главами дипломатичних місій іноземних держав, акредитованих в Україні.

Фото Андрія НЕСТЕРЕНКА.
Більше фото тут 

Під час зустрічі Голова парламенту звернув увагу на необхідні кроки з боку міжнародної спільноти, що сприятимуть врегулюванню збройного конфлікту та деокупації сходу України та Криму.

«Ми впевнені, що сьогодні переважна більшість країн прагне миру, так само, як і Україна. Ви добре розумієте, в яких непростих умовах ми перебуваємо. Мова не лише про економічну складову, але й про питання, що сьогодні стоять і перед нашою державою, і перед усім світом: боротьба за територіальну цілісність та незалежність. І зараз ми, на жаль, — на передовій цього процесу. Але я переконаний, що за вашої підтримки ми зможемо пройти цей важкий шлях», — зазначив Дмитро Разумков.

Голова Верховної Ради наголосив, що зміни, які відбуваються в Україні, є результатом командної роботи всіх вертикалей влади. «Сьогодні ми маємо великий кредит довіри і можливостей. Всі ви бачите ефективну роботу Верховної Ради дев’ятого скликання: за 50 днів роботи було ухвалено 69 законів у цілому. Впевнений, що ми й надалі працюватимемо швидко та ефективно і матимемо такі результати», — сказав він.

Дмитро Разумков запевнив у готовності України поглиблювати співпрацю з міжнародними партнерами, як у двосторонньому форматі, так і в рамках багатосторонньої дипломатії. «Ми будемо вдячні за консультативну, інформаційну, економічну та міжнародну підтримку різних дипломатичних установ, які працюють в нашій державі», — наголосив Голова парламенту.

Зі свого боку Дуаєн дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні, Надзвичайний і Повноважний Посол Чорногорії в Україні Любомир Мішуровіч подякував українській стороні за гостинність і зазначив, що амбітні реформи, які розпочалися в Україні, непросто проводити у будь-якій країні. Водночас він запевнив у готовності міжнародної спільноти підтримувати Україну в її прагненні зберегти незалежність, територіальну цілісність та суверенітет.

Прес-секретар Голови Верховної Ради України.