Я — мама особливої дівчинки Анастасії Локайчук. Сама виховую її й доглядаю за дочкою. Улітку Насті виповнилося 12 років. Діагноз — ДЦП і епісиндром.

Ми справді відчуваємо на собі турботу добрих сердець і дуже вдячні кожному, хто допомагає нам. Завдяки вам ми замовили для Насті підгузки й пелюшки, пройшли курс реабілітації, купили спеціальне харчування (дочка на безглютеновій та безмолочній дієті). І це чудово, спасибі вам за чуйність, турботу й щедрість! Приємно усвідомлювати, що ти не один, що в тебе є підтримка.

Для нас величезна радість спостерігати, що завдяки постійним реабілітаціям Настусине тіло зміцніло, хребет став більш рухливим, грудна клітка помітно розширилася. Усі ці зміни сприяють розвитку й поліпшенню наявних у Насті моторних, когнітивних і емоційних функцій. Дуже хотілося б продовжити навчання за цим методом. Будемо вдячні за будь-яку допомогу й грошовий переказ.

Наступний курс за методом BDA зовсім скоро, його вартість 860 євро. Донечці потрібно проходити такі курси часто. А це дуже великі гроші для нашої родини. І я вимушена просити вашої допомоги. Також Насті потрібен стільчик для годування (його ми знайшли за кордоном), ортопедична подушка й підголовник у візочок. Життєво необхіден корсет, бо в дочки сколіоз. Нашу історію й фото можете побачити на сайті Української біржі благодійності.

Для надання допомоги: Карта ПриватБанку 5168 7427 0463 8661.

На ім’я: Таран Аліна Григорівна.

Іллінці 
Вінницької області.