Ухань (Китай). VII Всесвітні ігри серед військовослужбовців (7th CISM Military World Games). Участь у змаганнях брали 10 тисяч спортсменів із 110 країн. Україну представляли 87 атлетів у 12 видах спорту.

Наша збірна виступила досить успішно і була серед найсильніших, здобувши 33 медалі різного ґатунку (5 золотих, 13 срібних і 15 бронзових), і посіла 10-те місце в загальнокомандному заліку.

Золоті медалі вибороли Наталія Прищепа (легка атлетика, біг на 800 метрів), Ігор Рейзлін (фехтування, шпага, особисте змагання), Павло Коростильов (стрільба, великокаліберний пістолет на 25 метрів, особисте змагання), Наталія Кальниш, Леся Леськів та Анна Ільїна (стрільба, гвинтівка на 50 метрів лежачи, командне змагання), Сергій Фролов (плавання, дистанція 1500 метрів, вільний стиль).

Срібні та бронзові нагороди українські спортсмени здобули в змаганнях з легкої атлетики, плавання, фехтування, стрільби, вільної боротьби, дзюдо, військового п’ятиборства та стрибків у воду.
Українська делегація вчора повернулася на Батьківщину.