Про плани уряду стосовно зміни системи управління земельними ресурсами поінформували під час зустрічі заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький та Уповноважений Президента України із земельних питань Роман Лещенко. Привітав учасників заходу голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок.

За словами Тараса Висоцького, нині триває національне обговорення реформи. В парламенті був прийнятий у першому читанні пакет земельних законопроектів. Тепер є можливість подавати зміни та обговорювати їх.

Роман Лещенко розповів учасникам форуму про основні новації. Так, після їх реалізації українську землю зможуть купити тільки громадяни України та українські компанії. Спеціально для малих фермерів буде створено програму підтримки дешевих кредитів на купівлю гектарів.

Земельний форум відбувся у форматі запитання-відповідь, тож учасники мали можливість дізнатися про новації законодавства, висловити свої пропозиції. Найбільше запорізьких аграріїв цікавили питання стосовно подолання корупції у державних органах, строки земельної реформи, забезпечення справедливого розподілу державної підтримки серед виробників, рейдерство, повідомили в департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької облдержадміністрації.