На Закарпатті слідчими поліції повідомлено про підозру начальнику Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса (далі — БУВР р. Тиса) у купівлі за завищеними цінами за бюджетні кошти тягача для транспортування напівпричепа-ваговоза.

Як нині встановлено, начальник БУВР р. Тиса за попередньою змовою зі службовими особами одного із місцевих автомобільних підприємств організував купівлю автотранспортної техніки за значно завищеною ціною.

Так, товариством ввезено до України та розмитнено сідельний тягач для перевезення напівпричепів марки «Вольво», загальна вартість якого становила майже 270 тис. гривень з усіма обов’язковими митними платежами. Уже за кілька днів начальник БУВР р. Тиса уклав з цим товариством договір про купівлю вказаної техніки за 1 млн 50 тис. гривень бюджетних коштів.

Згідно з висновком експерта, інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області, ринкова вартість цієї автотехніки становить майже 670 тис. гривень.

Триває подальше досудове розслідування для з’ясування усіх обставин злочину. Досудове розслідування здійснюють слідчі поліції. Прокуратура області забезпечує процесуальне керівництво.

Ужгород.