У заході взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Ізраїлю в Києві Джоел Ліон (на знімку), Почесний консул Держави Ізраїль у Західному регіоні України, бізнесмен, громадський діяч Олег Вишняков, Головний рабин Києва Йонатан Маркович, а також представники єврейської спільноти України. З промовами виступили народні депутати України, представники групи міжпарламентських зв’язків з Державою Ізраїль Олександр Куницький та Данило Гетманцев.

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту — пам’ятна дата, запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року (Резолюція № 60/7). Відзначається щорічно 27 січня. «Голокост, що призвів до винищування однієї третини євреїв і незліченних жертв з числа представників інших меншин, завжди служитиме всім народам застереженням про небезпеки, що таять у собі ненависть, фанатизм, расизм і упередженість», — ідеться в резолюції ГА ООН.

У заході також узяли участь народні депутати України, представники громадських організацій, дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні.

Учасники церемонії ознайомилися з тематичною експозицією, яку надав Національний історико-меморіальний заповідник «Бабин Яр».

Фото Олександра КЛИМЕНКА.

Більше фото тут