На знімку: Устилузький міський голова Віктор Поліщук і депутат облради, керівник сільгосппідприємства «П’ятидні» Валерій Діброва (зліва направо) перерізають символічну стрічку.

Потреба в дошкільному навчальному закладі тут виникла давно. Село розбудовується, створюються молоді сім’ї, народжується малеча. Люди не раз зверталися в різні органи влади, щоб урешті-решт вирішити це питання.

Реалізацію проекту «Реконструкція частини приміщень загальноосвітньої школи I—II ступенів під навчально-виховний комплекс у селі П’ятидні Устилузької об’єднаної міської територіальної громади» вдалося розпочати 2018 року завдяки коштам Державного фонду регіонального розвитку. Загальна вартість новобудови — 6,4 мільйона гривень: з них 4,1 мільйона надійшли з ДФРР і 2,3 мільйона — з місцевого бюджету.

Щоб задумане стало реальністю, для потреб дитячого садка реконструювали шкільну майстерню і добудували приміщення. У реконструйованій частині облаштовано спальні та ігрові кімнати для двох груп, санвузол і додаткові кімнати. Сусідство із школою дасть змогу використовувати на потреби дитячого садочка інженерні мережі, спортзал, харчоблок. Приміщення тепле, гарно вмебльоване, у ньому багато іграшок, спортивного обладнання.

Волинська область.

Фото з сайту Волинської ОДА.