Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 8 квітня 2020 року о 12 годині в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: «Захист інвестицій в житлову нерухомість та шляхи вирішення проблем постраждалих інвесторів».
2. Кабінету Міністрів України до 13 березня 2020 року підготувати і подати до Верховної Ради України тиражовані для народних депутатів України інформаційно-аналітичні матеріали з питання парламентських слухань та пропозиції до проекту рекомендацій парламентських слухань, визначити доповідача із зазначеного питання.
3. Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування здійснити необхідні заходи щодо організаційного та методичного забезпечення проведення парламентських слухань та за результатами напрацювати відповідний проект рекомендацій.
4. Запросити для участі в парламентських слуханнях представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, міжнародних організацій, об’єднань будівельних підприємств, фінансових установ, а також інших фахівців і експертів.
5. Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку:
пряму трансляцію парламентських слухань;
фінансування витрат, необхідних для організації і проведення зазначених парламентських слухань, стенографування та видання матеріалів парламентських слухань Видавництвом Верховної Ради України.
6. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради України Д. РАЗУМКОВ.

м. Київ,
4 лютого 2020 року.
№ 497-ІХ.