Деталі подальшої співпраці під час зустрічі у Львові обговорили міський голова Андрій Садовий та директор служби повітряної авіації, професор Варшавського медуніверситету Роберт Галонзковський, який читає лекції у Львові та налагоджує ефективну співпрацю українських та польських медиків.

У польських партнерів виникла ідея впровадити проект сучасного симуляційного навчального центру для лікарів, які діють у невідкладних станах, а також укомплектувати спецвідділення екстреної допомоги в лікарні швидкої допомоги. І для цього найкраще підходить львівська лікарня, яка ще є навчальною базою медуніверситету.

Як повідомила прес-служба міськради, нове обладнання дасть змогу проводити швидку діагностику та рятувати пацієнтів у станах загрози життю. А навчать львівських медиків працювати на цьому обладнанні польські колеги — кваліфіковані інструктори, які надаватимуть невідкладну медичну допомогу згідно із сучасними європейськими стандартами.

Інструктори екстреної служби авіації Польщі вже п’ятий рік допомагають українським лікарям і фельдшерам опановувати профнавички, проводять спільні польсько-українські навчання з екстреної меддопомоги.

Львів.