Голова кооперативу Олег Журавінський.

Кооператив об’єднав громаду та дав надію на розвиток

До невеличкого села Чесники на межі Івано-Франківської, Тернопільської та Львівської областей приїжджають не лише за смачною молокопродукцією, а й перейняти досвід. Тут діє сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Еком», який об’єднав 43 селян.

Голова кооперативу Олег Журавінський майже десять років працював бригадиром, агрономом у місцевому колгоспі. Раніше тут був молокопункт. Та їхати за невеликою кількістю сировини заготівельникам невигідно. Й селяни-одноосібники залишилися за бортом.

«У 2012-му тодішній сільський голова Олег Нагірняк запропонував мені створити заготівельний кооператив. Якраз Західно-Український ресурсний центр оголосив конкурс проектів за програмою «Розвиток молочного бізнесу в Україні», що реалізувався за підтримки уряду Канади та фонду Чарльза Стюарта Мотта. Завдяки перемозі взяли участь у другому етапі, розробивши бізнес-план «Чесниківський сир». Отримали кошти на спеціалізоване обладнання для сироваріння. Відновили стару молочарню», — розповідає Журавінський.

Сімейні ферми отримали доїльні апарати. Члени кооперативу розчистили територію старого пасовища від чагарників, засіяли спеціальною травою, витривалою до засухи. Є тут пересувна доїльна установка. За проектні кошти обладнали електропастухом, мають власну свердловину для напування худоби. Зручно, бо корови перебувають тут протягом сезону. Господарі приходять подоїти — та й спокій.

Завдяки участі в державних програмах «Еком» отримав холодильні установки, а також часткову компенсацію на придбання автомобіля для доставки молока.

Спочатку раділи з того, що постачають молокопродукцію в місцеві крамниці та соціальні заклади. Коли ж сировини стало багато, треба було шукати шляхи для її переробки. Вирішили виготовляти тверді сири. То з якихось журналів, то через Інтернет рецепти вишукували. Та все якось не те.

Олег Журавінський домовлявся про приїзд фахівця-сировара з Нідерландів. Знайшов аж зі Швейцарії — Норберта Буррі. Іноземець спочатку працював як волонтер. Тепер приїжджає регулярно, дає фахові рекомендації.

Якраз має навідатися, щоби впровадити новий сорт сиру.

Реалізують твердий сир здебільшого в Рогатинському районі. Великою підмогою є ярмарки та фестивалі. Зареєстрували логотип «Чесниківський сир». Члени кооперативу навчаються, випробовують, удосконалюють процес.

Мають авторські розробки. Приміром, сир із чорнушкою виробляється винятково в «Екомі». Він із ароматною пікантною добавкою — чорним кмином, або чорнушкою — по-місцевому.

«Заготовляємо молоко в нашому селі та Лучинцях, до 300 л за добу. Платимо по 10 грн за літр. Ніби й багато. Але, на прикрість, корів за рік поменшало. Причина в тому, що утримують худобу здебільшого пенсіонери. Поки здорові — дають собі раду. На випадок недуги треба коштів. І пускають під ніж годувальницю... Тим-то зацікавлені в розвитку бізнесу, щоб дати односельцям підтримку. Якраз розширюємося, вдосконалюємо виробництво.

Проводимо дегустації. Чесники мають географічні та історичні принади. Тож і туристичний потенціал є», — каже Журавінський.

Приклад Чесників став знаковим для області. Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття спільно з департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації всіляко пропагують підприємництво в селах. Організовують виїзди для журналістів та всіх охочих, щоб показати успішні приклади розвитку бізнесу. Наприкінці березня мають намір на базі «Екому» організувати семінар для власників сімейних ферм.

Івано-Франківська область.

Фото автора.