А саме: з мінометів калібру 120 мм та 82 мм, з протитанкового ракетного комплексу, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.

За даними прес-центру штабу ООС, у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Схід» було зафіксовано шість обстрілів: двічі поблизу Павлополя — з 82-мм мінометів (5 мін), із гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї; неподалік населеного пункту Березове — зі станкового протитанкового гранатомета, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї; поблизу Старогнатівки — з мінометів калібру 120 мм (18 мін); неподалік Широкиного — з 82-мм мінометів (5 мін); поруч зі Славним — з автоматичного станкового гранатомета та великокаліберних кулеметів.

Чотири обстріли було здійснено в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ»: двічі в районі населеного пункту Новолуганське — з 82-мм мінометів (5 мін), а також з протитанкового ракетного комплексу; поруч з Оріховим — із мінометів калібру 82 мм (5 мін); неподалік Новотошківського — з 82-мм мінометів (15 мін).

Окрім цього, противник двічі здійснив обстріл ділянки розведення № 3 Богданівна — Петрівське з автоматичного станкового гранатомета та стрілецької зброї. Наші захисники вогонь у відповідь не відкривали, дотримуючись режиму тиші.

«Унаслідок ворожих обстрілів двоє військовослужбовців Об’єднаних сил дістали поранення», — зазначили в штабі.