Президент Володимир Зеленський обговорив з керівництвом українських телеканалів (на знімку) реалізацію масштабного освітнього проекту для учнів 5—11-х класів, які навчаються вдома у зв’язку із запровадженням у країні карантину.

Під час зустрічі глава держави зазначив, що через обмежувальні заходи, запроваджені в країні з метою недопущення поширення коронавірусу, школярі перейшли на дистанційне навчання.

Відтак В. Зеленський запропонував запустити загальнонаціональний освітній телевізійний проект, у межах якого найкращі педагоги України проводитимуть відеоуроки з різних предметів шкільної програми для 5—11-х класів. Найбільші українські телеканали показуватимуть їх у своїх ефірах у зручний для дітлахів час.

За словами Президента, формат такого телевізійного проекту має бути не лише інформативним і зручним для перегляду, а й цікавим дітям, а також їхнім батькам, дідусям та бабусям, котрі залишаються вдома через карантин. Передбачається, що телеуроки транслюватимуть на загальнонаціональних українських каналах та в ефірі низки регіональних. Також вони будуть доступні в мережі Інтернет, ідеться в повідомленні на сайті глави держави. Керівництво українських телеканалів підтримало ініціативу Президента щодо необхідності виробництва та запуску такого важливого соціального проекту, зважаючи на запровадження в Україні карантину.

Фото president.gov.ua