Зокрема, з урахуванням змін, внесених до розпорядження Кабінету Міністрів України № 288-р «Про тимчасове закриття деяких пунктів пропуску через державний кордон та пунктів контролю і припинення в них пішохідного сполучення» з 00.00 год. 7 квітня 2020 року тимчасово закритими будуть 115 пунктів пропуску, ще в 28 пунктах пропуску тимчасово припинене пішохідне сполучення.

ДПСУ нагадує, що іншими розпорядчими документами тимчасово закриті пункти пропуску (пункти контролю) через державний кордон для міжнародного пасажирського залізничного, повітряного, автомобільного (для автобусів) сполучення.

Із урахуванням усіх обмежень, запроваджених українською владою та уповноваженими органами сусідніх країн, з 7 квітня залишається лише 19 пунктів пропуску, де можна перетнути державний кордон України власним автотранспортом, йдеться у повідомленні, розміщеному на офіційному сайті ДПСУ.

У Держприкордонслужбі  також наголошують, що в зв’язку з тимчасовими обмеженнями  жодного пункту пропуску на державному кордоні, де здійснюється пішохідне сполучення, немає.

Крім того, винятки обмежувальних заходів можуть прийматися щодо евакуаційних рейсів за рішенням уповноважених міністерств та відомств.

Малюнок з сайту ДПСУ.