Під час заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції одержувачі пенсій не відчуватимуть проблем із отриманням своїх виплат.

На сьогодні проведено роботу з нарахування пенсій на квітень нинішнього року та формування виплатних документів.

Відповідно до ст. 47 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" пенсії виплачуються щомісяця у строк не пізніше 25 числа місяця, за який виплачується пенсія, виключно в грошовій формі організаціями, що здійснюють виплату й доставку пенсії, за зазначеним у заяві місцем фактичного проживання пенсіонера в межах України, або перераховується на банківський рахунок цієї особи у порядку, який передбачено чинним законодавством.

З метою забезпечення стабільного фінансування виплати пенсій кожному пенсіонеру встановлено індивідуальну дату виплати пенсії протягом виплатного періоду, з 4 по 25 число щомісяця.

З 01.04.2020 року Головним управлінням Пенсійного Фонду України в області проведено автоматичний перерахунок пенсій (без додаткового звернення громадян) тим особам, які набули право на проведення перерахунку, передбаченого абзацами першим – третім статті 42 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".

За результатами проведеного перерахунку дораховано страховий стаж та заробітну плату понад 28 тис. пенсіонерам, з них 9917 пенсіонерам підвищено розмір пенсії в середньому на 137,34 грн.

ГУ Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області.