«Боруссія» (Дортмунд) — «Шальке-04» (Гельзенкірген). 4:0. «Фортуна» (Дюссельдорф) — «Падерборн-07». 0:0. «Гоффенгайм» — «Герта» (Берлін). 0:3. «РБ Лейпциг» — «Фрайбург». 1:1. «Айнтрагт» (Франкфурт-на-Майні) —

«Боруссія» (Менгенгладбаг). 1:3. «Кельн» — «Майнц-05». 2:2. «Уніон» (Берлін) — «Баварія» (Мюнхен). 0:2.

Нас, зрозуміло, найбільше цікавила зустріч в Аугсбургу. Адже там грав суперник донецького «Шахтаря» в 1/8 фіналу Ліги Європи — «Вольфс-бург». Нагадаємо, що першу дію протистояння, яка відбулася в Німеччині 12 березня, виграли «гірники» (2:1).

«Аугсбург» — «Вольфсбург». 1:2. Голи: Брукс, 54 (автогол) — Штеффен, 43, Гінчек, 90+1.

«Вольфсбург»: Кастельс, Мбабу, Понграчич, Брукс, Отавіо (Руссільйон, 87), Шлагер, Арнольд, Віктор (Клаус, 74), Мегмеді, Брекало (Гінчек, 61), Штеффен.

Перший тайм тривав за невеликої переваги активніших «вовків». Але рахунок відкрити вони змогли лише перед перервою. Шикарним ударом головою метрів з 12 забив швейцарець Ренато Штеффен.

Одразу після перерви рахунок зрівнявся, гол у власні ворота забив оборонець гостей американець Джон Брукс.

Але «Вольфсбург» таки вирвав перемогу. На першій доданій хвилині прострільну передачу ударом зблизька ефектно замкнув нападник Даніель Гінчек.

Отже, «Вольфсбург» виграв і піднявся на шосту позицію в турнірній таблиці (39 очок). Лідер — «Баварія» — 58, далі — «Боруссія» (Дортмунд) — 54, «Боруссія» (Менгенгладбаг) — 52.

Усі матчі відбувалися за порожніх трибун. Адже планетарна битва з коронавірусом, на жаль, триває.

Тур завершився вчора зустріччю «Вердер» (Бремен) — «Баєр» (Леверкузен), котра розпочалася о 21:45. Тому ми не мали технічних можливостей опублікувати результат. Його повідомимо пізніше.

Тепер чекатимемо на офіційну інформацію про відновлення чемпіонату України.