Відтепер містяни можуть отримати додаткові позитивні емоції, спостерігаючи за роботою одного із п’яти фонтанів, які перебувають на обслуговуванні цього комунального підприємства. І не лише у вихідні дні, а й у будні. Кожен може замовити послугу запуску фонтанів у будь-який зручний час із 10:00 до 22:00, заплативши певну суму «Луцькводоканалу», і створити рідній людині гарний настрій.
224
Нову послугу — замовлення додаткової роботи фонтанів у будні на термін від однієї години — пропонує мешканцям обласного центру «Луцькводоканал».

Популярне за тиждень
-
1Сьогодні — День вшанування учасників бойових дій на території інших держав 214
-
2У Славському проведуть Форум «Платформа жіночої комунікації» 120
-
3Щодо посилення відповідальності за використання публічних коштів посадовими особами розпорядниками та одержувачами коштів державного та місцевих бюджетів, підприємств державного та комунального сектора економіки 90
-
416 лютого Україна відзначає День військового журналіста 80
-
5Право експорту тваринницької продукції до ЄС отримали 22 українські компанії 79