Він має поліуретанове покриття та використовуватиметься для гри в бадмінтон, волейбол, баскетбол класичний та 3х3. Вартість майданчика сягнула понад мільйон гривень. На врочисте відкриття завітали професійні спортсмени і початківці, перший заступник міського голови Григорій Недопад, заступники міського голови Костянтин Петрочук та Ірина Чебелюк, радник міського голови Ігор Поліщук. Посадовці міськради на власному прикладі показали, що теж дружать зі спортом, зігравши в баскетбол із професіоналами з команди «Старий Луцьк». Згодом свою вправність глядачам продемонстрували волейбольні команди КДЮСШ та «BEREGYNYA», а також гравці в бадмінтон.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 99
-
2Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 74
-
3Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 73
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 64
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 57