Уперше за свою майже піввікову історію заклад було реконструйовано в рамках обласної програми «100+».

Тепер це приміщення тепле, яскраве і енергоощадне. Як розповіли «Голосу України» в ОДА, з профнастилу облаштували нову покрівлю, обладнали утеплений і вентильований фасад. Відремонтували ґанок, встановили пандуси і підйомники. Також підрядники капітально обновили спортзал.

«Намагалися, щоб учням було затишно. Матеріали використовували якісні, технології — енергоефективні», — зазначив генпідрядник Віктор Занфіракі.

За окремим проектом реконструювали стадіон на 360 місць, який розташований неподалік. Там зробили футбольне поле, баскетбольний, волейбольний, гімнастичний і волейбольний майданчики. Встановили тренажери, трибуни для глядачів, кругову бігову доріжку, смугу перешкод.

«Школу перебудували заново. Замінили все — від покрівлі до підлоги. Проведено нові системи електропостачання, опалення, сучасну протипожежну сигналізацію тощо. Усередині — цікаві двоколірні класи. Учительська зона — яскрава, учнівська — у світлих нейтральних тонах», — каже директор навчального закладу Юлія Козак.Фото прес-служби ОДА.