«Динамо» U-21 (Київ) — «Десна» (Чернігів). 2:2. Голи: Калитвинцев, 4, Філіппов, 48, Ісаєнко, 55, 80.

«Динамо»: 1-й тайм — Нещерет, Скорко, Біловар, Забарний, Вівчаренко, Михайленко, Бодня, Булеца, Беніто, Шулянський, Каргбо; 2-й тайм — Кучерук, Кузик, Боль, Бражко, Ярош, Єфименко, Надольський, Волошин, Мащенко, Сухоручко, Ісаєнко.  Тренер — Юрій Мороз.

«Десна»: 1-й тайм — Литовка, Конопля, Імереков, Єрмаков, Западня, Фаворов, Огиря, Калитвинцев, Волков, Хльобас, Будківський; 2-й тайм — Паст, Філіппов, Арвеладзе, Гуцуляк, Домбровський, Дегтярьов, Мудрик, Белич, Дем’яненко, Картушов, Старенький. Тренер — Олександр Рябоконь.

Четверта команда країни, готуючись до початку нового чемпіонату УПЛ та дебюту в Лізі Європи, у спаринг-партнери обрала динамівську молодіжку. І ця зустріч була обопільно корисною.

«Дорослі» швидко відкрили рахунок після ефектного удару Калитвинцева. Решта часу до перерви спостерігалася приблизно рівна боротьба.

Одразу після відпочинку кращий бомбардир «Десни» Філіппов вийшов один на один із воротарем киян і не схибив.

Надалі цікавіше грали господарі. І здобули вольову нічию.

Невдовзі ударом низом Ісаєнко пробив досвідченого Паста і скоротив відставання. А під кінець зустрічі він влучив під гострим кутом зблизька. Остання атака динамівців могла завершитися голом.