У селі Баболоки Млинівського району цими днями завершилася реконструкція електромереж  — згідно з інвестиційною програмою ПрАТ «Рівнеобленерго» на 2020 рік тут замінили 2271 метра повітряних ліній 0,4 кВ самоутримним ізольованим проводом та встановили нову розвантажувальну трансформаторну підстанцію.

Також у липні завершено реконструкцію понад 2,95 кілометра ПЛ-0,4 кВ у с. Немовичі та 1,8 кілометра у с. Двірець Сарненського району, 2,8 кілометра у Костополі.

Наближаються до завершення роботи з реконструкції ще двох мереж у Костополі, селах М’ятин Гощанського, Антонівка Березнівського, Кривуха Дубенського, Глинки Рівненського районів, низки об’єктів у м. Рівне.

Загалом до кінця року в Рівненській області передбачено реконструкцію та технічне переоснащення самоутримним ізольованим проводом понад 87 кілометрів повітряних ліній 0,4 кВ, реконструкцію кабельних ліній 6-10 кВ у  Володимирці, Дубно, Здолбунові та Корці (значна частина цих робіт уже виконана чи наближається до завершення), встановлення реклоузерів для автоматичного відключення лінії електропередачі на випадок аварії на трьох ПЛ-10 кВ у Березнівському, Здолбунівському, Костопільському районах, реконструкцію підстанції 110/10 кВ «Західна» в Рівному.

Згідно з інвестпрограмою, затвердженою НКРЕКП, на Рівненщині до кінця року буде встановлено 19 нових розвантажувальних підстанцій та замінено 13 існуючих трансформаторних підстанцій 10/0,4 кВ.

Алла ЛІХАЧОВА,
менеджер із зв’язків з громадськістю ПрАТ «Рівнеобленерго».