З початку року за участю співробітників Нацполіції за виявленими порушеннями було складено 170 протоколів із 817.

За словами представника КП Наталії Єгорченко, було вилучено 2,2 тис. літрів пива, понад 1,6 тис. літрів міцних алкогольних напоїв, 192 пачки тютюнових виробів тощо.

Співробітники «Муніципальної варти» стежать за дотриманням порядку на вулицях міста. Щодня з 8.00 до 20.00 на патрулювання виходять шість парних піших нарядів, цілодобово працюють шість автопатрулів.

Як зазначає заступник директора КП Дмитро Скосарев, акти вандалізму, пошкодження комунального майна в Дніпрі трапляються часто. Тому в рамках програми «Безпечне місто» і створено муніципальну варту.

«Основні завдання наших співробітників: охорона громадського порядку, недопущення адміністративних правопорушень, охорона комунальної власності та допомога територіальній громаді», — уточнив він.

Автопатрулі переважно контролюють порядок на дитячих і шкільних майданчиках, на територіях дитсадків, де вечорами часто збираються компанії любителів випити. Піші патрулі зосереджено в середмісті.

«Найчастіше проводимо профілактичні бесіди з громадянами, які розпивають алкогольні напої та курять у громадських місцях. Усі адекватно реагують, розуміють, що порушують правопорядок. Але якщо виявляють агресію — викликаємо поліцію», — зазначив співробітник «Муніципальної варти» Олексій Шумейко.

Фото прес-служби Дніпровської міськради.