Форвард донецького «Олімпіка» іранець Захедітабар Шахаб відзначився дублем і гольовою передачею.

18 вересня. «Дніпро-1» — «Маріуполь». 1:2. Дніпро. «Дніпро-Арена». Без глядачів. Рефері — Дмитро Кривушкін (Харків). Голи: Хобленко, 62 — Бондаренко, 27, Сагуткін, 78. Вилучено Сагуткіна («Маріуполь», 90+5, друге попередження).

19 вересня. «Олександрія» — «Ворскла». 0:2. Олександрія. Стадіон «Ніка». 1 800 глядачів. Рефері — Катерина Монзуль (Харків). Голи: Степанюк, 24, Пуцлін, 52.

«Інгулець» — «Десна». 1:1. Кропивницький. Стадіон «Зірка». 766 глядачів. Рефері — Юрій Іванов (Донецька область). Голи: Сітчінава, 57 — Гітченко, 49.

«Динамо» — «Львів». 3:1. Київ. НСК «Олімпійський». Без глядачів. Рефері — Віктор Копієвський (Кропивницький). Голи: Циганков, 48 (п), Челич, 62, Шапаренко, 87, Супряга, 90+5. Вилучено Мігобі («Львів», 83, друге попередження).

20 вересня. «Олімпік» — «Минай». 3:0. Київ. Стадіон імені Валерія Лобановського. Без глядачів. Рефері — Олександр Шандор (Львів). Голи: Тейшейра, 29, Шахаб, 61, 66.

«Зоря» — «Шахтар». 2:2. Запоріжжя. «Славутич-Арена». 2 482 глядачі. Рефері — Віталій Романов (Дніпро). Голи: Кочергін, 20, Юрченко, 28 (п) — Марлос, 17, Кривцов, 49.

«Рух» — «Колос». 1:2. Львів. «Арена Львів». 2 952 глядачі. Рефері — Дмитро Бондаренко (Одеса). Голи: Русин, 90+5 — Морозко, 4, 20. На 90+5-й хвилині Кондраков («Рух») не реалізував пенальті (воротар).

Перемігши в гостях «Олександрію», «Ворскла» зміцнила турнірне становище і залишилася одноосібним лідером. Три перемоги в трьох зустрічах — солідний старт. Відчувається впевнена робота наставника полтавчан Юрія Максимова.

***

Третій матч нового сезону став для наставника дніпрян Дмитра Михайленка останнім на чолі команди. Після домашнього програшу «Маріуполю», не чекаючи рішення керівництва, він оголосив про відставку.

***

Як відомо, в середу «Динамо» зіграє перший матч плей-оф Ліги чемпіонів у Бельгії проти «Гента». Тому Луческу, як він запевнив на післяматчевій прес-конференції, надав місце в стартовому складі шістьом гравцям, які частіше виходили на заміну.

Варто сказати, що експериментальному складу киян забракло гостроти в атаці. Натомість львів’яни з усіх сил, мов камікадзе, кидалися блокувати опонентів, заважаючи їм атакувати.

Отже, в першому таймі гра «Динамо» не справила враження. Однак під час перерви Луческу зробив планові чотири заміни. Вийшли Сидорчук, Буяльський, Циганков і Шапаренко, які замінили Андрієвського, Лєднєва, Цитаїшвілі та Шепелєва. І одразу, як кажуть, крига скресла — «Динамо» заробило пенальті (збили Супрягу), яке реалізував Циганков.

Кияни атакували, створювали моменти, але не вони, а гості запхали їм м’яч у ворота після розіграшу штрафного. Відтак гості почали затягувати час усіма можливими засобами. Але від влучного й ефектного удару Шапаренка зі штрафного вони не врятувалися. А остаточний рахунок встановив Супряга, котрий розстріляв ворота «Львова» вже в доданий час.

Ще вчора «Динамо» вилетіло до Бельгії, за два дні до матчу з «Гентом». Таке рішення Мірчі Луческу.

***

У «Шахтаря» була тривала пауза в чемпіонаті, і вона не пішла йому на користь. А «Зоря» програла два поєдинки на старті. Як кажуть, відступати було нікуди. От і вийшло гостре протистояння, яке завершилося результативною нічиєю.

Команди обмінялися голами ще в першій половині стартового тайму. А потім луганчани вийшли вперед, реалізувавши пенальті.

Одразу після перерви Кривцов ударом головою після розіграшу кутового встановив рівновагу. Решту часу матчу обидві команди билися, не шкодуючи сил. Однак вирвати перемогу не вдалося нікому.

«Зоря» може вважати позитивним результатом нічию з чемпіоном. А от «гірники» втратили перші очки в новому чемпіонаті.