Помешкання стало гарним подарунком до одруження 22-річного хлопця.

Юрій народився і виріс у селі Привітне Мурованокуриловецького району. Його виховував дідусь. Попри те, що на обліку на отримання житла від держави він перебував у своєму районі, квартиру отримав у Вінниці.

За словами першого заступника голови Вінницької облдержадміністрації Наталії Заболотної, раніше житло надавали за місцем постановки на чергу. Нині умови змінено. Держава виділяє кошти, на які підбирають квартиру. Як розповів Юрій Звірик, вони разом із дружиною підшукували дах над головою. На отримані кошти підібрали однокімнатну квартиру площею 39,1 кв. м. Говорить, для них із дружиною цілком достатньо: «Найважливіше, що це твоє, що не винаймаєш житло, не витрачаєш кошти на його оренду. Навпаки, економиться сімейний бюджет, плануєш гроші на інші потреби».

Навчання в університеті Юрій поєднує з роботою. Працює слюсарем на одній зі станцій технічного обслуговування автомобілів. Хлопець щиро зізнався, що не одразу повірив у те, що в наш час держава може надати дах над головою. Про це він сказав землякам, які приїхали привітати його і дружину з новосіллям.

Заступник голови Мурованокуриловецької райдержадміністрації Світлана Озерянська вручила щасливим новоселам хліб-сіль на вишитому рушнику, побажала щасливої долі молодій сім’ї (на знімку).

Як повідомили у Вінницькій облдержадміністрації, нинішнього року область отримала 38,3 млн грн на придбання житла для дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування. Це на 700 тис. грн більше, ніж торік. Якщо порівнювати з 2018-м, то держава збільшила суму у 2,2 разу. За кошти, отримані торік і нинішнього року, забезпечено житлом 78 дітей-сиріт, ще десять квартир буде закуплено до кінця цього року.