Шановні бойові друзі — воїни-автомобілісти!

Прийміть мої щирі вітання з Вашим професійним святом — Днем автомобіліста і дорожника!

Професія автомобіліста — особлива, з властивими їй романтикою та традиціями. Але насамперед це напружена праця, що вимагає фізичної та емоційної самовіддачі.

Щодня Ви берете на себе турботу про безпечне доставлення в пункти призначення військових підрозділів та перевезення вантажів для потреб військ. І неважливо, чи сидите Ви за кермом автобуса, чи легкового або вантажного автомобіля: усі

Ви — НА ОДНІЙ ДОРОЗІ.

Це свято об’єднало між собою не лише водіїв, а й усіх, хто вдень і вночі виконує роботу із забезпечення безаварійної експлуатації автомобільного транспорту.

Досвід, набутий під час Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил, показав, наскільки важливі мобільність і швидкість пересування військ у бойових умовах.

Від імені Командування Об’єднаних сил Збройних Сил України та себе особисто бажаю Вам щастя та міцного здоров’я, невичерпної енергії та безаварійної роботи, зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах! Будьте завжди керманичами не тільки автомобілів, а й свого життя.

Примножуйте та розвивайте героїчні традиції воїнів-автомобілістів, ремонтників і дорожників, які стійко та мужньо боронять суверенітет і територіальну цілісність України.

Ні цвяха, ні жезла!

Слава Україні!

Разом переможемо!

Генерал-лейтенант Сергій НАЄВ.