«У нас 285 ліжок, і всі вони пристосовані для лікування хворих на COVID-19, — повідомив головний лікар цього закладу Костянтин Ліваковський. — Працюємо в напруженому режимі. Щодня приймаємо до 50 нових пацієнтів. Стільки само виписуємо. Є ще хворі, яких доставляють бригади «швидкої». Їх теж декілька десятків». На початку епідемії в найбільшому медичному закладі міста додатково обладнали ще одне інфекційне відділення. Однак ситуація з поширенням епідемії змусила повністю змінити профіль лікарні.

Збільшили кількість ліжок для лікування хворих на COVID-19 і у міській лікарні № 3. Спершу тут обладнали 60 місць. Тепер їхня загальна кількість становить уже сотню.

Керівники названих медичних закладів стверджують, що приблизно 80 відсотків хворих потребують кисневої терапії. Так, у лікарні № 3 нині триває робота зі встановлення додаткових 67 кисневих точок.

У місті провели аудит наявних систем постачання медичного газу. Киснем забезпечено 180 ліжок.

За словами медиків, киснева терапія є одним з важливих чинників запобігання ускладненням під час хвороби, тому порушують питання про збільшення кількості кисневих точок у медичних закладах, де лікують хворих на коронавірусну інфекцію.