Лише кілька днів знадобилося волонтерам, щоб змінити до невпізнання кімнату молодої породіллі з Івано-Франківська. Поки вона перебувала в пологовому будинку, тут встигли зробити ремонт (на знімку)!

Благодійник, котрий не схотів назватися, привіз придбані власним коштом будматеріали. Франківчанин Ігор Атаманчук допоміг із ліжечком, дитячим одягом та постільною білизною. Ірина Хибінь доставила комод для маленької принцеси, що от-от мала повернутися з мамою. Волонтерка Юлія подарувала велику шафу. Інші доброчинці відновили підлогу, стелю, стіни, замінили вікно і двері в кімнаті.

«Дуже багато людей передавали іграшки, постіль, одяг. Ми спільно зробили для маленької Діани те, про що родина не могла навіть мріяти», — повідомила у Фейсбуці на сторінці благодійної організації «Час добра та милосердя» її голова Валерія Кушніренко.

Ця історія розпочалася з того, що соціальні служби Івано-Франківська звернулися до благодійників із проханням облаштувати кімнату вагітної жінки. Вона перебуває під соціальним супроводом як малозабезпечена та особа з інвалідністю. Хоч медики й діагностували в жінки психічне захворювання, мама адекватна, спокійна, загрози для дитини не становить (за висновками психологів і лікарів).

«Жінку потрібно підтримати, трішки навчити та допомогти. З мамою спілкувалися психологи та лікарі, і за їхніми висновками вона є абсолютно спроможною виховувати дитину. Звісно, далі час покаже, але нині дитина в безпеці. Спільно зробили кімнату затишною. Надалі ми також будемо поряд із цією родиною, хочемо допомагати, підказувати. Віримо, що з нашою підтримкою у них все буде добре», — наголошує Валерія.

Це тільки одна з добрих справ благодійної організації «Час добра та милосердя». За потреби волонтери збирають кошти для лікування хворих дітей із кризових сімей. Нещодавно домоглися відкриття соціальної крамниці, знайшли приміщення.

Кожен, хто опинився у скруті, може навідатися туди та абсолютно безплатно вибрати одяг і взуття, отримати продуктові набори, засоби гігієни, підгузки, іграшки та навіть візочки для немовлят.

Звісно, крамницю треба постійно наповнювати. Речі приносять доброчинці, які дізналися про проект через соціальні мережі. Умова — речі повинні бути чистими.

Івано-Франківська область.

Фото БО «Час добра та милосердя».