Директор обласного відділення «Укрпошти» Ярослав Цюпак (праворуч) передає районному відділенню документи на авто.

Фото надано «Укрпоштою».

Авто спеціально обладнані для надання всіх поштових послуг. Вони оснащені GPS-навігаторами, відеокамерами та відеореєстраторами. Поштові відділення на колесах виїжджатимуть за графіком у села району, навіть найвіддаленіші і найменші, та доставлятимуть посилки, ліки, газети, кореспонденцію, пенсії, а також прийматимуть комунальні платежі від населення. Ці п’ять пересувних відділень обслуговуватимуть 24 населені пункти Хотинщини та ще три — Новоселиччини.

Загалом для Чернівецької області «Укрпошта» вже надала 40 нових автомобілів.

На думку Ярослава Цюпака, це хороша стратегія розвитку поштового відомства, яка базується на підвищенні доступності поштових послуг. Тепер вони стають швидшими та надійнішими, і «Укрпошта» посилює свою конкурентоспроможність на ринку.

За його словами, в кожному екіпажі такого пересувного відділення будуть три працівники: водій, начальник відділення та листоноша.

«Наступного року заплановано обладнати кожне пересувне відділення комп’ютерним устаткуванням з доступом до Інтернету. Це дасть змогу приймати і проводити різноманітні платежі, поповнювати рахунок мобільного телефону, переводити кошти з картки на картку тощо. Переконаний, громадяни швидко відчують покращення обслуговування і побачать на власні очі, як пошта турбується про своїх клієнтів», — заявив на презентації Ярослав Цюпак.