Та оскільки результат тесту досі «позитивний», то він вимушений дистанційно працювати над питаннями, які розглядатимуть наступного пленарного тижня.

«Досі не вирішеною залишається ситуація фактичної зупинки антикорупційної реформи, яка склалася внаслідок відомого всім рішення Конституційного Суду. Робоча група з врегулювання цього питання, утворена парламентом, провела вже п’ять засідань та узгодила низку ключових позицій. Найголовніші з них — повернення кримінальної відповідальності за декларування недостовірної інформації та за умисне неподання декларації», — написав Дмитро Разумков у Фейсбуці та висловив упевненість, що парламент пройде це випробування гідно, у прийнятні строки та у повній відповідності до закону і верховенства права.

Також він наголосив, що Верховна Рада чекає від Кабінету Міністрів підготовлений проект бюджету на 2021 рік, оскільки часу для його прийняття залишилося не так багато.

«Статистика захворюваності народних депутатів поки що невтішна, але я сподіваюся, що віддалений формат роботи в комітетах та відсутність пленарних засідань Верховної Ради протягом останніх тижнів мають позитивно вплинути на загальну картину. Також сподіваюся, що наступного тижня вже зможу повернутися до повноцінної парламентської роботи», — зазначив Дмитро Разумков, побажавши всім здоров’я та закликавши берегти себе і своїх близьких.

Вл. інф.