Овни. Для вас настає дуже сприятливий тиждень — скористайтеся цим сповна. Як діяти, щоб досягти бажаних результатів, підкаже інтуїція.

Тельці. Вам слід берегти свій душевний спокій і не витрачати сили даремно. Згодом ви побачите, що можна змінити в ситуації, що склалася.

Близнюки. У цей період ви зможете зробити щось, що виходить за рамки буденності. А найщасливіші миті вам подарує спілкування з близькими людьми.

Раки. Нині час не для дій, а для підготовки до них. За можливості уникайте гучних компаній, дозвольте собі відпочинок. Можете виїхати на природу.

Леви. Цього тижня удача повернеться до вас обличчям. Будьте готові до спілкування з новими людьми, до несподіваних пропозицій і цікавих подій.

Діви. Перед вами відкриються чудові перспективи для втілення нових проектів, професійного зростання. Є ймовірність грошової винагороди.

Терези. Цей тиждень вдалий для кар’єрного зростання. Скористайтеся додатковим джерелом доходу — воно допоможе у вирішенні побутових питань.

Скорпіони. Для вас настає період змін на краще. Робіть те, що потрібно, із чистими помислами, будьте чесні з собою й близькими, і вам усе вдасться.

Стрільці. Уникайте стереотипів, виявляйте креативність. Не бійтеся змін. Пам’ятайте, що все, що відбувається, — на краще.

Козероги. Вам доведеться приділити час вирішенню низки завдань, до яких раніше не доходили руки. Будьте готові до покупок, причому досить великих.

Водолії. Не лінуйтеся й скористайтеся шансом поліпшити фінансове становище чи піднятися кар’єрними сходами. Довіртеся долі, і вона вас не розчарує.

Риби. Більшість починань забезпечать надійний фундамент для подальшого успішного розвитку справ. З розумінням ставтеся до почуттів дорогих вам людей.