На знімку: під час онлайн-презентації нового проекту «Цифрове прототипування для професійної освіти».

Як повідомили представники організації «Terre des hommes — Україна» під час онлайн-презентації нового проекту «Цифрове прототипування для професійної освіти», його метою є працевлаштування учнівської молоді.

«Ініціатива, що впроваджується за сприяння Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України», покликана збільшити рівень працевлаштування випускників професійно-технічних навчальних закладів шляхом посилення їхніх навичок у використанні програмного забезпечення для 3D-моделювання та виробництва, а також дати знання студентам з фінансової грамотності, — розповів виконавчий директор організації «Terre des hommes — Україна» Олександр Морозов. — Наразі ми навчаємо викладачів професійно-технічних закладів у відібраних громадах основ цифрового виробництва задля того, щоб потім створити лабораторії та надати доступ до них молодим людям, які цікавляться інноваційним підприємництвом».

У проекті задіяні дев’ять професійно-технічних навчальних закладів Луганської та Донецької областей.

Методистка Золотівського професійного ліцею Луганської області Світлана Мозгова поділилася досвідом впровадження цифрового виробництва. У навчальному закладі є вишивальна машина, 3D-принтер, на якому друкують сувенірну продукцію для виставок, вишивають брендовані торбинки, фартухи.

У ліцеї студенти проходять курс з основ підприємницької діяльності та комп’ютерного моделювання. Тут уже мають перші вироби, створені на 3D-принтері.

Луганщина — Донеччина.

Фото прес-служби Луганської ОДА.